Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

DVD digitální škola golfu

DVD digitální škola golfu

Cena produktu DVD digitální škola golfu není známa.

 

Popis produktu DVD digitální škola golfu: Kompletní průvodce hry golfu za cenu dvou lekcí trenéra! ?FIVE STARS GOLF ACADEMY", vzdělávací centrum české PGA, doporučuje tato DVD k rozšíření vzdělávání a tréninku pro všechny zájemce o golfov... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

DVD digitální škola golfu - popis

nahoru

Kompletní průvodce hry golfu za cenu dvou lekcí trenéra! ?FIVE STARS GOLF ACADEMY", vzdělávací centrum české PGA, doporučuje tato DVD k rozšíření vzdělávání a tréninku pro všechny zájemce o golfovou hru." říká Oldřich Nechanický. Ukázka ke stažení ZDE. (velikost 7MB, délka 3:30s) Nová dimenze pokynů golfu pro začátečníky i zkušené hráče. Digitální golfová škola Simona Holmese je první digitálně zpracovaný instrukční golfový program uložený na DVD. Kombinuje 15 let zkušeností Simona Holmese, trenéra špičkových golfistů jako je Seve Ballesteros, Nick Faldo a Robert Karlsson pomocí nové digitální technologie, která nyní poskytuje divákovi nepřekonatelný zážitek"Toto DVD je shrnutím 15 let trenérských zkušeností.. V programu, který obsahuje více než 60 vysvětlených konkrétních námětů, umožňuje formát DVD snadnou navigaci - podobně, jako přepínání TV kanálů", říká Simon Holmes. Jako jeden z nejvyhledávanějších trenérů pro profesionální soutěže, Simon Holmes byl často žádán, aby svoje zkušenosti dal na video. " Nikdy jsem nechtěl dělat instruktážní film na tradičním VHS videu," komentuje Simon, který se domnívá, že instruktážní videokazety jsou nudné a frustrující. "Digitální video a formát DVD řeší všechny tyto problémy", prohlašuje Simon. "Můžete se dívat na celý program, nebo prostě hned jít do konkrétní části a kvalita obrazu je nádherná i při zpomaleném pohybu a stabilních snímcích", doplňuje spokojeně. Simon Holmes, který hraje golf od svých 8 let, trénoval po 15 let profesionální i amatérské hráče. Zkušenost, která je opravdu důležitá při trénování, se spojuje s velkým smyslem pro humor, což dodává Simonovu učení jedinečnou pedagogickou jasnost. "Na toto DVD jsem koncentroval všechny své znalosti o tom, jak pomáhat hráčům na všech úrovních zvládnout základy. Když jsou základy v pořádku, ať již jde o swing, chip, put nebo odpal z bunker-u, každý hráč dosáhne lepších výsledků ", říká Simon Holmes. DVD je vybaveno audio stopami: čeština, angličtina, němčina, finština a švédština. Na českém znění spolupracovali: AW studio, Z. Horák, V. Kudla.

Výrobce Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DVD digitální škola golfu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.

Nejlevnější DVD digitální škola golfu akční ceny - Levné DVD digitální škola golfu

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DVD digitální škola golfu stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DVD digitální škola golfu najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii DVD filmy.