Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

DVD strategie golfu

DVD strategie golfu

Cena produktu DVD strategie golfu není známa.

 

Popis produktu DVD strategie golfu: Jak se rozhodovat? Kam hrát? Jak číst hřiště? Strategie Vám odpoví! "FIVE STARS GOLF ACADEMY, vzdělávací centrum české PGA, doporučuje tato DVD k rozšíření vzdělávání a tréninku pro všechny zájemc... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

DVD strategie golfu - popis

nahoru

Jak se rozhodovat? Kam hrát? Jak číst hřiště? Strategie Vám odpoví! "FIVE STARS GOLF ACADEMY, vzdělávací centrum české PGA, doporučuje tato DVD k rozšíření vzdělávání a tréninku pro všechny zájemce o golfovou hru", říká Oldřich Nechanický. Ukázka ke stažení ZDE (velikost 7MB, délka 3:30s). Nejen zvládnutím techniky dosáhnete nižšího skóre! Toto špičkové výukové DVD Vás naučí číst hřiště, jak si rozplánovat jednotlivé údery na jamce, jak minimalizovat riziko a jak pomocí strategie hry snížit Vaše skóre. DVD s golfovou strategií Roberta Karlssona a Simona Holmesem dokazuje, že vyniknout v golfu má jen málo co dělat s tvrdým úderem. Současně toto DVD doporučuje také Five Star Golf Academy - vzdělávací centrum české PGA. Na DVD se setkávají špičkový hráč golfu Robert Karlsson (vítěz 5 turnajů na European Tour) a trenér špičkových hráčů golfu Simon Holmes. Společně se tato vynikající profesionální, ale uvolněná dvojice nejdříve připravuje na hru na range, přitom dává užitečné zasvěcené tipy na to, jak vylepšit techniku švihu, chipping a putting a dokonce lehce ironicky radí, jak zvládnout etiketu golfu. Poté ve střední části tohoto DVD vezmou diváka s sebou na hru na celé 18-jamkové hřiště. Bude tam mnoho vynikajících úderů, některé již ne tak úžasné, ale každé rozhodnutí, které k nim vedlo, a které z nich vyplývalo je důkladně vysvětlené. To pomůže divákovi pochopit, jak zvažovat různá hlediska počasí, terénu, polohu míčku, své vlastní dovednosti atd. a uplatnit je při správném výběru holí, technik a úderů a jak vytvořit strategii, která pomůže hráči k úspěchu za co nejkratší dobu. Strategie golfu využívá vynikající kvality digitálního materiálu pro širokou obrazovku upraveného tak, aby to vyhovovalo právě formátu DVD. Charakteristickým rysem je, že toto DVD umožňuje divákovi, aby se přenesl ze hry na mapu umístění míčků a to jedním stisknutím tlačítka. Simon Holmes je jeden z nejznámějších světových golfových trenérů. Trénoval více než 80 profesionálních hráčů včetně Seve Ballesterose, Nicka Faldo a Roberta Karlssona. Simon Holmes pracoval pro Davida Leadbettera v letech 1989-1992 jako trenér a poradce evropských profesionálních hráčů. Od 1993 vybudoval své vlastní golfové akademie ve Spojených státech i v Evropě. Jeho poslední, nedávno otevřená akademie, je na nejdražší výletní lodi světa "The World".

Výrobce Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DVD strategie golfu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.

Nejlevnější DVD strategie golfu akční ceny - Levné DVD strategie golfu

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DVD strategie golfu stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DVD strategie golfu najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii DVD filmy.