Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

3 dny v Quiberonu (DVD)

3 dny v Quiberonu (DVD)

Cena:

od 237 Kč do 249 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu 3 dny v Quiberonu (DVD): Film Emily Atef je hluboce působivým a dojemným portrétem výrazné osobnosti. Pro generace diváků je Romy Schneider naplněním romantického snu - noblesní císařovnou Sissi. Do francouzského letovisk...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

3 dny v Quiberonu (DVD) - popis

Film Emily Atef je hluboce působivým a dojemným portrétem výrazné osobnosti. Pro generace diváků je Romy Schneider naplněním romantického snu - noblesní císařovnou Sissi. Do francouzského letoviska Quiberon přijíždí ale jako zlomená žena, herečka na soumraku kariéry, matka, která se marně snaží navázat vztah k vlastnímu dítěti, osobnost výrazně rozkolísaná sklony k alkoholismu a depresím. V melancholických kulisách přímořského střediska má podstoupit pomyslné vzkříšení, jehož součástí je vedle ozdravných procedur i rozsáhlé interview, které přijíždí udělat novinář německého deníku Stern Michael Jürgs a zdokumentovat fotograf Robert Lebeck, Romyina dávná známost.

Výrobce Magic Box

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 3 dny v Quiberonu (DVD) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.