Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Addamsova rodina 2 DVD (Addams Family Values)

Addamsova rodina 2 DVD (Addams Family Values)

Cena produktu Addamsova rodina 2 DVD (Addams Family Values) není známa.

 

Popis produktu Addamsova rodina 2 DVD (Addams Family Values): Addamsova rodina a láska. Jde to dohromady? Jde. Rodiče Addamsovi milují svého čerstvě narozeného vousatého synka Puberta, jejich odrostlejší potomci Wednesday a Pugsley milují pokusy o Pubertovu ...  Více informací


Addamsova rodina 2 DVD (Addams Family Values) - popis

Addamsova rodina a láska. Jde to dohromady? Jde. Rodiče Addamsovi milují svého čerstvě narozeného vousatého synka Puberta, jejich odrostlejší potomci Wednesday a Pugsley milují pokusy o Pubertovu likvidaci a strýček Fester miluje chůvu Debbie, kterou Addamsovi najali, aby se Pubert dožil alespoň předškolního věku. Lásku zná i Debbie. Ta miluje tučná konta svých manželů, které bezprostředně po svatbě posílá pod kytky. Pro strejdu Festera přichystala podobný osud. Jenže Addamsovi nejsou tuctová rodina, a přestože se Debbie podaří Festera do chomoutu dostat a děti, které její pravou podstatu odhalily, vystrnadí na letní tábor, nebude to ona, kdo se bude na konci smát. Na konci se totiž budete smát vy, stejně jako v polovině filmu a na jeho začátku. Stačí jen být cynický a vychutnáte si třeba scénu, v níž se vedoucí tábora pokusili vypudit z Wednesday její temnou podstatu maratónem Disneyovek.Škoda, že se pod bonusy skrývají jen dva trailery. Jinak by si tohle DVD zasloužilo označení dokonalé.

Žánr Komedie

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Addamsova rodina 2 DVD (Addams Family Values) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.