Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Alexander Veliký (2 DVD) (Alexander)

Alexander Veliký (2 DVD) (Alexander)

Cena produktu Alexander Veliký (2 DVD) (Alexander) není známa.

 

Popis produktu Alexander Veliký (2 DVD) (Alexander): Velkolepá historická sága mapuje život i legendu jedné z nejvýraznějších postav světové historie, odvážného a neúprosného dobyvatele, Alexandra Velikého, který ve věku 32 let vytvořil největší imp...  Více informací


Alexander Veliký (2 DVD) (Alexander) - popis

Velkolepá historická sága mapuje život i legendu jedné z nejvýraznějších postav světové historie, odvážného a neúprosného dobyvatele, Alexandra Velikého, který ve věku 32 let vytvořil největší impérium všech dob. Minulost a přítomnost se střetává v mozaice triumfů i porážek, ve kterých se promítají vzpomínky z dětství i Alexandrův vzestup k moci. Historický velkofilm ukazuje celý Alexandrův život. Od dospívání, které bylo naplněno sny o slávě a dobrodružství, až po jeho osamělou a mystickou smrt. Od bouřlivého vztahu s rodiči – mocný král a královna předurčili svého syna jako následníka trůnu za každou cenu, až do chvíle, kdy vyburcoval své společníky a vedl obrovskou armádu přes vyprahlá válečná pole v Persii i přes zasněžené vrcholky indických hor. Film je kronikou Alexandra Velikého a jeho cesty stát se žijící legendou, muže, který byl hnán myšlenkou, že moc je sílou osudu. Atmosféru filmu podtrhuje hudba od "VANGELIS".

Žánr Dobrodružné

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Alexander Veliký (2 DVD) (Alexander) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.