Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Báječní Bakerovi hoši DVD (The Fabulous Baker Boys)

Báječní Bakerovi hoši DVD (The Fabulous Baker Boys)

Cena produktu Báječní Bakerovi hoši DVD (The Fabulous Baker ... není známa.

 

Popis produktu Báječní Bakerovi hoši DVD (The Fabulous Baker Boys): Báječní Bakerovi hoši jsou bratři Frank a Jack, kteří vystupují jako klavírní duo v nočních podnicích. Zatímco průměrný, maloměšťácký Frank je s tímto způsobem obživy celkem spokojený, nadanější J...  Více informací


Báječní Bakerovi hoši DVD (The Fabulous Baker Boys) - popis

Báječní Bakerovi hoši jsou bratři Frank a Jack, kteří vystupují jako klavírní duo v nočních podnicích. Zatímco průměrný, maloměšťácký Frank je s tímto způsobem obživy celkem spokojený, nadanější Jack trpí těžkou frustrací. Už dávno se však se svým osudem smířil. To všechno se změní, když bratři přiberou zpěvačku - životem znavenou Susii. Jack a Susie se postupně sbližují, ale zároveň si nechtějí připustit, že vztah mezi nimi je mnohem hlubší, než dávají svému okolí najevo. Ryze americký melodramatický film, natočený v pomalejším tempu, těží především z dobrých hereckých výkonů známých bratrů Bridgesových, k nimž se připojuje i krásná Míchelle Pfeiffer, která ve filmu svůj part i opravdu zpívá - tím ostatně oslnila i členy akademie a byla nominována na Oscare za nejlepší herecký výkon. Film byl navíc nominován na Oscara i za kameru, střih a hudbu.

Žánr Drama

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Báječní Bakerovi hoši DVD (The Fabulous Baker Boys) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.