Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Barbie a dvanáct tančících princezen DVD (Barbie and the 12 dancing princesses)

Barbie a dvanáct tančících princezen DVD (Barbie and the 12 dancing princesses)

Cena produktu Barbie a dvanáct tančících princezen DVD (Barb... není známa.

 

Popis produktu Barbie a dvanáct tančících princezen DVD (Barbie and the 12 dancing princesses): V úplně novém zábavném a okouzlujícím příběhu “BarbieTM a 12 tančících princezen” vtančí BarbieTM do tvého srdce. Přidejte se k BarbieTM a jejím jedenácti tančícím sestrám a sledujte, jak objevují...  Více informací


Barbie a dvanáct tančících princezen DVD (Barbie and the 12 dancing princesses) - popis

V úplně novém zábavném a okouzlujícím příběhu “BarbieTM a 12 tančících princezen” vtančí BarbieTM do tvého srdce. Přidejte se k BarbieTM a jejím jedenácti tančícím sestrám a sledujte, jak objevují tajný vchod do úžasného, kouzelného světa, kde se plní všechna přání! Ale v okamžiku, kdy jejich otci hrozí ztráta království, se princezna Genevieve TM a její sestry musejí společně snažit, aby zachránily den a svého otce. Poznají tak, že drží-li rodina spolu, je možné překonat všechny překážky!

Žánr Animované

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Barbie a dvanáct tančících princezen DVD (Barbie and the 12 dancing princesses) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.