Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Barbie Motýlí víla DVD (Barbie: Mariposa)

Barbie Motýlí víla DVD (Barbie: Mariposa)

Cena produktu Barbie Motýlí víla DVD (Barbie: Mariposa) není známa.

 

Popis produktu Barbie Motýlí víla DVD (Barbie: Mariposa): Vydejte se společně s Barbie™ do úplně nového světa, kterému vládnou motýlí víly! Mariposa™ je krásná motýlí víla, která ráda čte a sní o světě, jenž leží za branami jejího domova v zemi Flutterfi...  Více informací


Barbie Motýlí víla DVD (Barbie: Mariposa) - popis

Vydejte se společně s Barbie™ do úplně nového světa, kterému vládnou motýlí víly! Mariposa™ je krásná motýlí víla, která ráda čte a sní o světě, jenž leží za branami jejího domova v zemi Flutterfield™. Bezpečí Flutterfieldu™ střeží královnina kouzelná poblikávající světélka. Pak ale královnu otráví zlá víla Henna a světla jedno po druhém zhasínají. A tak musí statečná Mariposa™ a její přátelé vyrazit na cestu za hranice bezpečného města, aby společně nalezli protilátku, která by královnu zachránila. Přidejte se k motýlím vílám na jejich vzrušujícím dobrodružství, které všechny jednou provždy změní!

Žánr Pro děti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Barbie Motýlí víla DVD (Barbie: Mariposa) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.