Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Barbie z Labutího jezera DVD (Barbie of Swan Lake)

Barbie z Labutího jezera DVD (Barbie of Swan Lake)

Cena:

99

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Barbie z Labutího jezera DVD (Barbie of Swan Lake): BARBIE Z LABUTÍHO JEZERA. Vstupte do světa lásky a kouzel. BARBIE přichází se svým třetím animovaným filmovým příběhem, BARBIE Z LABUTÍHO JEZERA. Podle oblíbené pohádky a se skvělou hudbou Čajkovs...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Barbie z Labutího jezera DVD (Barbie of Swan Lake) - popis

BARBIE Z LABUTÍHO JEZERA. Vstupte do světa lásky a kouzel. BARBIE přichází se svým třetím animovaným filmovým příběhem, BARBIE Z LABUTÍHO JEZERA. Podle oblíbené pohádky a se skvělou hudbou Čajkovského, BARBIE vystupuje v roli Odette, mladičké dcery pekaře, která se vydává za jednorožcem do Začarovaného lesa. Zlý kouzelník Rothbart chce zničit svou sestřenici, královnu víl, a zmocnit se lesa, proto promění Odette v LABUŤ. Královna víl zmírní kouzlo a Odette může být v noci člověkem a ve dne LABUTÍ. Odette ví, že úkol, který má před sebou je těžký, ale cítí, že zachránit Začarovaný les před Rothbartem je jejím osudem. Ale jak to může mladá dívka - vyzbrojená jen svou odvahou, laskavostí a vtipem - dokázat? Zvláště, když se do ní zamiluje pohledný princ Daniel?

Žánr Seriál

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Barbie z Labutího jezera DVD (Barbie of Swan Lake) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.