Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Bontonfilm Dáma a král - 1. série

Bontonfilm Dáma a král - 1. série

Cena produktu Bontonfilm Dáma a král - 1. série není známa.

 

Popis produktu Bontonfilm Dáma a král - 1. série: Kompletní 1. série oblíbeného seriálu z produkce TV NOVA. Advokátní kancelář přibere do svého týmu soukromého vyšetřovatele, který má za úkol odhalovat skutečné viníky trestných činů, ze kterých j...  Více informací


Bontonfilm Dáma a král - 1. série - popis

Kompletní 1. série oblíbeného seriálu z produkce TV NOVA. Advokátní kancelář přibere do svého týmu soukromého vyšetřovatele, který má za úkol odhalovat skutečné viníky trestných činů, ze kterých jsou obviněni klienti kanceláře. Hlavními hrdiny jsou trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král (Matěj Hádek) a schopná a úspěšná advokátka Lenka Braunová (Tereza Hofová). Společně tvoří protikladnou a jiskřivou dvojici, která však výborně funguje. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého (Miroslav Donutil) a s pomocí začínajícího právníka Jiřího Mladého (Jan Cina) vyšetřují různorodé případy a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii. Žádný zločin, žádná záhada pro ně není neřešitelná. Nejsou policisté, proto musí případy klientů řešit bez kriminalistického zázemí - důvtipem, překvapivou akcí, novým, nečekaným pohledem na zločin nebo jeho pachatele.

Výrobce Bontonfilm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bontonfilm Dáma a král - 1. série užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.