Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Bůh odpouští, já ne! (pošetka) DVD (Dio perdona... Io no! / God Forgives... I Don't!)

Bůh odpouští, já ne! (pošetka) DVD (Dio perdona... Io no! / God Forgives... I Don't!)

Cena produktu Bůh odpouští, já ne! (pošetka) DVD (Dio perdon... není známa.

 

Popis produktu Bůh odpouští, já ne! (pošetka) DVD (Dio perdona... Io no! / God Forgives... I Don't!): pošetkové DVDLupič Bill San Antonio se svou bandou přepadne vlak převážející značné bohatství určené na výplaty mezd. Všechny postřílí a svou kořist dobře ukryje. Hlavní postavou klasického wester...  Více informací


Bůh odpouští, já ne! (pošetka) DVD (Dio perdona... Io no! / God Forgives... I Don't!) - popis

pošetkové DVDLupič Bill San Antonio se svou bandou přepadne vlak převážející značné bohatství určené na výplaty mezd. Všechny postřílí a svou kořist dobře ukryje. Hlavní postavou klasického westernového příběhu je pistolník Cat Stevens (Terence Hill), který si myslí, že Bill je dávno mrtvý. Vždyť ho v osobním souboji sám zastřelil. Vyšetřovatel pojišťovny Hutch Bessy (Bud Spencer) ale tvrdí opak. Cat a Hutch se vydávají po stopách Billa a jeho ukrytého lupu, ale nebudou to mít vůbec jednoduché.

Žánr Western

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bůh odpouští, já ne! (pošetka) DVD (Dio perdona... Io no! / God Forgives... I Don't!) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.