Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Čas zabíjet DVD (A Time To Kill)

Čas zabíjet DVD (A Time To Kill)

Cena produktu Čas zabíjet DVD (A Time To Kill) není známa.

 

Popis produktu Čas zabíjet DVD (A Time To Kill): Na plátna přichází vzrušující bestseller Johna Grishama Čas zabíjet, který režíruje Joel Schumacher (Batman navždy, Nebezpečný klient). Sandra Bullock (Síť, Demolition man, Zatímco jsi spal), Samu...  Více informací


Čas zabíjet DVD (A Time To Kill) - popis

Na plátna přichází vzrušující bestseller Johna Grishama Čas zabíjet, který režíruje Joel Schumacher (Batman navždy, Nebezpečný klient). Sandra Bullock (Síť, Demolition man, Zatímco jsi spal), Samuel L.Jackson, Matthew McConaughey a Kevin Spacey ztvárňují hlavní postavy v příběhu o soudním procesu za vraždu, který vystupňuje rasové napětí v malém městečku na Mississippi až na hranici únosnosti. Uprostřed fanatických pochodů aktivistů, teroru Ku-Klux-Klanu, halasení sdělovacích prostředků a nepokojů plných násilí svádí nezkušený advokát plný ideálů strhující bitvu za spravedlnost v soudní síni.

Žánr Thriller

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Čas zabíjet DVD (A Time To Kill) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.