Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

České století (3 DVD)

České století (3 DVD)

Cena:

od 359 Kč do 379 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu České století (3 DVD): Filmová série o klíčových momentech Československa, která rozkrývá tabu klíčových událostí našich moderních dějin v režii Roberta Sedláčka. Přelomové okamžiky našich moderních dějin od vzniku Česk...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu

České století (3 DVD) - popis

Filmová série o klíčových momentech Československa, která rozkrývá tabu klíčových událostí našich moderních dějin v režii Roberta Sedláčka. Přelomové okamžiky našich moderních dějin od vzniku Československé republiky v roce 1918 vrcholící rozpadem ČSFR v roce 1992 z pohledu jejich hlavních aktérů. Rozhodnutí, jejichž důsledky se dramaticky promítly do života lidí a ovlivňovaly směřování našeho národa na dlouho dopředu.Jednotlivé díly:1. Veliké bourání (1918)2. Den po Mnichovu (1938)3. Kulka pro Heydricha (1941)4. Všechnu moc lidu Stalinovi (1948)5. Zabíjení soudruha (1951)6. Musíme se dohodnout (1968)7. Je to jen rock´n´roll (1976)8. Poslední hurá (1989)9. Ať si jdou (1992)

Výrobce Česká Televize

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu České století (3 DVD) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.