Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Columbo (Peter Falk) (DVD) - 19.+20. díl (papírový obal)

Columbo (Peter Falk) (DVD) - 19.+20. díl (papírový obal)

Cena produktu Columbo (Peter Falk) (DVD) - 19.+20. díl (papí... není známa.

 

Popis produktu Columbo (Peter Falk) (DVD) - 19.+20. díl (papírový obal): Žádné křestní jméno, nikdy neviděná manželka, nezapomenutelný baloňák, pes Pes a oprýskaný Peugeot. To je Peter Falk a role zapomětlivého a zvědavého detektiva, který vždy všechno vyřeší bez jakéh...  Více informací


Columbo (Peter Falk) (DVD) - 19.+20. díl (papírový obal) - popis

Žádné křestní jméno, nikdy neviděná manželka, nezapomenutelný baloňák, pes Pes a oprýskaný Peugeot. To je Peter Falk a role zapomětlivého a zvědavého detektiva, který vždy všechno vyřeší bez jakéhokoliv problému. DVOJEXPOZICEDoktor Bart Kepple se zabývá podprahovou reklamou a poznatky z tohoto oboru se rozhodne využít i pro svůj osobní prospěch. Uspořádá filmové představení, v jehož průběhu opustí bohatý průmyslník Vic Norris sál a vzápětí je zavražděn.VYDAT NEBO ZEMŘÍTÚspěšný spisovatel Allen Mallory se rozhodne ukončit spolupráci se svým vydavatelem Rileym Greenleafem. Ten však nemá v úmyslu nechat svou hvězdu odejít ke konkurenci a najme Eddieho Kanea, veterána z Vietnamu, aby Malloryho zabil.

Výrobce North Video

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Columbo (Peter Falk) (DVD) - 19.+20. díl (papírový obal) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.