Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Columbo (Peter Falk) (DVD) - 21.+22. díl (papírový obal)

Columbo (Peter Falk) (DVD) - 21.+22. díl (papírový obal)

Cena:

49

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Columbo (Peter Falk) (DVD) - 21.+22. díl (papírový obal): Žádné křestní jméno, nikdy neviděná manželka, nezapomenutelný baloňák, pes Pes a oprýskaný Peugeot. To je Peter Falk a role zapomětlivého a zvědavého detektiva, který vždy všechno vyřeší bez jakéh...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Columbo (Peter Falk) (DVD) - 21.+22. díl (papírový obal) - popis

Žádné křestní jméno, nikdy neviděná manželka, nezapomenutelný baloňák, pes Pes a oprýskaný Peugeot. To je Peter Falk a role zapomětlivého a zvědavého detektiva, který vždy všechno vyřeší bez jakéhokoliv problému. DOBRÁ POVĚST NADE VŠEDoktor Marshall Cahill, vedoucí kybernetického oddělení výzkumného ústavu, je velmi pyšný na vědecký úspěch svého syna Neila. Když se však od svého staršího kolegy Howarda Nicholsona dozví, že Neil si jen přivlastnil teorii již zesnulého vědce, rozhodne se za každou cenu zabránit skandálu.LABUTÍ PÍSEŇPři havárii letadla slavného zpěváka Tommyho Browna zahynou obě cestující – Tommyho žena Edna i mladá sboristka Maryann; zpěvák, který letadlo pilotoval, však jako zázrakem vyvázne téměř bez zranění.

Výrobce North Video

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Columbo (Peter Falk) (DVD) - 21.+22. díl (papírový obal) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.