Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Columbo (Peter Falk) (DVD) - 25.+26. díl (papírový obal)

Columbo (Peter Falk) (DVD) - 25.+26. díl (papírový obal)

Cena:

49

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Columbo (Peter Falk) (DVD) - 25.+26. díl (papírový obal): Žádné křestní jméno, nikdy neviděná manželka, nezapomenutelný baloňák, pes Pes a oprýskaný Peugeot. To je Peter Falk a role zapomětlivého a zvědavého detektiva, který vždy všechno vyřeší bez jakéh...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Columbo (Peter Falk) (DVD) - 25.+26. díl (papírový obal) - popis

Žádné křestní jméno, nikdy neviděná manželka, nezapomenutelný baloňák, pes Pes a oprýskaný Peugeot. To je Peter Falk a role zapomětlivého a zvědavého detektiva, který vždy všechno vyřeší bez jakéhokoliv problému. OBRÁCENÝ NEGATIVSlavný a úspěšný fotograf Paul Galesko se rozhodne, že se zbaví své panovačné ženy. Připraví dokonalý plán, podle něhož má podezření z vraždy padnout na již dříve trestaného fotografova asistenta Alvina Deschlera.ZA ÚSVITUKdyž se plukovník Lyle C. Rumford, fanatický velitel vojenské akademie, dozví, že akademie bude zrušena a místo ní vznikne smíšená škola, odmítne se s tím smířit a rozhodne se majitele akademie Williama Haynese odstranit.

Výrobce North Video

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Columbo (Peter Falk) (DVD) - 25.+26. díl (papírový obal) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.