Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Dallas 362 (DVD)

Dallas 362 (DVD)

Cena:

69

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Dallas 362 (DVD): Dobří přátelé. Špatná společnost. Hospodské rvačky, ženy, pití, problémy s policií. Takhle se dosud Rusty (Shawn Hatosy) protloukal životem. S povděkem př ijímal fakt, že v potížích nikdy nezůstáv...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Dallas 362 (DVD) - popis

Dobří přátelé. Špatná společnost. Hospodské rvačky, ženy, pití, problémy s policií. Takhle se dosud Rusty (Shawn Hatosy) protloukal životem. S povděkem př ijímal fakt, že v potížích nikdy nezůstával sám, ale vždycky se svým nejlepším př ítelem Dallasem (Scott Caan). Jediná dospělá osoba v jejich životech – Rustyho matka Marry (Kelly Lynch) – měla pro výstřelky svého syna až dosud pochopení. Ale teď už pohár její trpělivosti také přetekl. Na správnou cestu má Rustyho př ivést její př ítel a terapeut Bob (Jeff Goldblum). Rusty se s Bobem spřátelí a pozvolna se začíná měnit k lepšímu. Proměnou prochází i Dallas, v jeho případě má ale mnohem temnější podobu. Jejich přátelství čeká těžká zkouška. Oba totiž musí učinit rozhodnutí, které jednou provždy změní jejich životy.

Výrobce Bontonfilm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dallas 362 (DVD) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.