Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Deník malého poseroutky 3 DVD

Deník malého poseroutky 3 DVD

Cena produktu Deník malého poseroutky 3 DVD není známa.

 

Popis produktu Deník malého poseroutky 3 DVD: Deník malého poseroutky 3 Váš oblíbený poseroutka, Greg Heffley (Zachary Gordon), se vrací s trojnásobnou porcí zábavy ve svém nejnovějším filmu na motivy neskutečně populární knižní série! Kdy...  Více informací


Deník malého poseroutky 3 DVD - popis

Deník malého poseroutky 3

Váš oblíbený poseroutka, Greg Heffley (Zachary Gordon), se vrací s trojnásobnou porcí zábavy ve svém nejnovějším filmu na motivy neskutečně populární knižní série! Když Gregův otec (Steve Zahn) synkovi pohrozí, že ho pošle do vojenské školy, pokud nepřestane tropit hlouposti, vypadá to na prázdniny pod psa! Neslavný je pro Grega hned úvod, když předstírá, že pracuje v nóbl společenském klubu, jehož členy jsou i Rowleyovi. Kempování s otcem mu na náladě také nepřidá, a aby toho nebylo málo, na scéně se objevuje nový čtyřnohý člen rodiny Heffleyových, který Gregovi v tomto zábavném filmu pro celou rodinu přichystá nejednu potíž!

Specifikace titulu Deník malého poseroutky 3 [DVD]
* Datum vydání: 28.11.2012 
* Formát nosiče: DVD 
* Obrazový formát: PAL 16:9 
* Natočeno v roce: 2012
* Délka: 01:34:00 
* Region: 2 
* Jazyk originálu: anglicky 
* Zvuk originálu: Dolby Digital 5.1 
* Zvuk český: Dolby Digital 5.1 
* Titulky české: Ano 
* Bonusy: Vynechané scény; Nepovedené záběry; Komentář režiséra 
* Země (produkce): USA / Kanada 

Žánr Komedie

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Deník malého poseroutky 3 DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.