Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Dvanáct do tuctu DVD (Cheaper by the Dozen)

Dvanáct do tuctu DVD (Cheaper by the Dozen)

Cena produktu Dvanáct do tuctu DVD (Cheaper by the Dozen) není známa.

 

Popis produktu Dvanáct do tuctu DVD (Cheaper by the Dozen): DVANÁCT DO TUCTU: V početné rodině není důležité obstát, ale přežít! Film DVANÁCT DO TUCTU patří mezi ty rodinné komedie, v nichž kromě situačního humoru vznikajícího z běžného každodenního života...  Více informací


Dvanáct do tuctu DVD (Cheaper by the Dozen) - popis

DVANÁCT DO TUCTU: V početné rodině není důležité obstát, ale přežít! Film DVANÁCT DO TUCTU patří mezi ty rodinné komedie, v nichž kromě situačního humoru vznikajícího z běžného každodenního života velké domácnosti, v níž žijí dospělí, malé i takřka dospělé děti, se klade důraz i na soudržnost a lásku, která pomáhá překlenout i těžká období, kterými musí čas od času projít každá rodina. Sportovní trenér Tom Baker je navzdory americkým statistikám otcem 12 dětí. Jeho žena zvládne s přehledem celou domácnost i psát knihy. Právě kvůli nim, musí na nějaký čas odjet, rodina se stěhuje a Tom ke všemu získává nové zaměstnání! Co teď?

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dvanáct do tuctu DVD (Cheaper by the Dozen) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.