Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Ferda Mravenec 1 + 2 DVD

Ferda Mravenec 1 + 2 DVD

Cena produktu Ferda Mravenec 1 + 2 DVD není známa.

 

Popis produktu Ferda Mravenec 1 + 2 DVD: FERDA MRAVENEC 1 + 2 - animovaný seriál. Na motivy knížek Ondřeje Sekory. 1. JAK PŘIJEL DO LESA CIRKUS. Na lesní mýtinu přijel cirkus. Brouk Pytlík v něm vystupuje jako vrhač nožů, FERDA se potápí...  Více informací


Ferda Mravenec 1 + 2 DVD - popis

FERDA MRAVENEC 1 + 2 - animovaný seriál. Na motivy knížek Ondřeje Sekory. 1. JAK PŘIJEL DO LESA CIRKUS. Na lesní mýtinu přijel cirkus. Brouk Pytlík v něm vystupuje jako vrhač nožů, FERDA se potápí v akváriu a Appetitus se zamiluje do provazolezkyně. 2. O BITVĚ U BÍLÉHO KAMENE. S pomocí krtky Charlyho a vlastní lstí se podaří mravencům pod vedením FERDY zvítězit nad nepřátelskými mravenci. 3. JAK SE FERDA S KAMARÁDY VYDAL HLEDAT POKLAD. FERDA hledá spolu se svými kamarády poklad ve staré zřícenině. 4. JAK SE STALA BERUŠKA KRÁLOVNOU KRÁSY. Beruška vyhraje volbu královny krásy a s tím i cestu na Hawaii. Odtamtud si přiveze ženicha, kterého Pytlík odhalí jako sňatkového podvodníka.

Žánr Pro děti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ferda Mravenec 1 + 2 DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.