Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Goofyho má každý rád DVD (Everybody Loves Goofy)

Goofyho má každý rád DVD (Everybody Loves Goofy)

Cena produktu Goofyho má každý rád DVD (Everybody Loves Goofy) není známa.

 

Popis produktu Goofyho má každý rád DVD (Everybody Loves Goofy): Goofy, nejpraštěnější lovecký pes na světě, se vrací na scénu výběrem ze svých nejlepších skopičin. Pobavte celou rodinu a sledujte, jak se Goofy vrhá z jednoho ztřeštěného maléru do druhého. V bl...  Více informací


Goofyho má každý rád DVD (Everybody Loves Goofy) - popis

Goofy, nejpraštěnější lovecký pes na světě, se vrací na scénu výběrem ze svých nejlepších skopičin. Pobavte celou rodinu a sledujte, jak se Goofy vrhá z jednoho ztřeštěného maléru do druhého. V bláznivých epizodách Umění lyžovat a jak rybařit Goofy oslňuje svou „sportovní zdatností". V další grotesce objevují Goofy a nebojácná luční kobylka skutečný význam přátelství, když jejich bujarý rybářský výlet přece jen šťastně končí. Skvělou zábavu nabízí i další epizoda, v níž se Goofy snaží udržet v kouzelnickém kufru množství králíčků, ptáčků a exotické zvěře. V kolekci najdete i nejoblíbenější grotesky všech dob - Lve, lehni a Super koupel. Při sledování Goofyho bláznovin v tomto skvělém výběru se nebudete ani chvilku nudit. Určitě se hodně zasmějete, vždyť Goofyho má každý rád!

Žánr Pro děti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Goofyho má každý rád DVD (Everybody Loves Goofy) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.