Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Heinrich Himmler - Profil masového vraha (Pošetka) DVD (Heinrich Himmler: Anatomy of a Mass Murderer)

Heinrich Himmler - Profil masového vraha (Pošetka) DVD (Heinrich Himmler: Anatomy of a Mass Murderer)

Cena:

49

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Heinrich Himmler - Profil masového vraha (Pošetka) DVD (Heinrich Himmler: Anatomy of a Mass Murderer): Heinrich Luitpold Himmler (* 7. října 1900 - † 23. května 1945) je považován za vtělení masového vraha. Byl Říšským vůdcem SS, šéfem Gestapa, velitelem zbraní SS, ministrem vnitra a organizátorem ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Heinrich Himmler - Profil masového vraha (Pošetka) DVD (Heinrich Himmler: Anatomy of a Mass Murderer) - popis

Heinrich Luitpold Himmler (* 7. října 1900 - † 23. května 1945) je považován za vtělení masového vraha. Byl Říšským vůdcem SS, šéfem Gestapa, velitelem zbraní SS, ministrem vnitra a organizátorem hromadného vyvražďování Židů Holokaustu. Jako raný Hitlerův stoupenec se Himmler pomalu ale jistě vypracoval až na post jednoho z nejmocnějších „prefektů" nacistického Německa. Vytvořil pseudonáboženský řád a jeho SS působila jako velmi obávaný nástroj teroru. Díky vzácným a dosud nepublikovaným archivním materiálům, fotografiím historických míst a záznamům rozhovorů s vybranými osobami tento filmový životopis ukazuje jak a zejména proč se z Himmlera stala „zrůda lidských dějin".

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Heinrich Himmler - Profil masového vraha (Pošetka) DVD (Heinrich Himmler: Anatomy of a Mass Murderer) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.