Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Hejbejse 12 - Břišní pekáč II. (DVD)

Hejbejse 12 - Břišní pekáč II. (DVD)

Cena produktu Hejbejse 12 - Břišní pekáč II. (DVD) není známa.

 

Popis produktu Hejbejse 12 - Břišní pekáč II. (DVD): Břišní pekáč II je ucelený posilovací program, zaměřený na přímé i šikmé břišní svalstvo a svaly pánevního dna. Břišní pekáč II je ucelený posilovací program, zaměřený na přímé i šikmé břišní sval...  Více informací


Hejbejse 12 - Břišní pekáč II. (DVD) - popis

Břišní pekáč II je ucelený posilovací program, zaměřený na přímé i šikmé břišní svalstvo a svaly pánevního dna. Břišní pekáč II je ucelený posilovací program, zaměřený na přímé i šikmé břišní svalstvo a svaly pánevního dna. Ke cvičení budeme využívat pouze váhu vlastního těla a balanční pomůcky. K zařazení tohoto typu tréninku do kolekce Jaro 2011 mě vedlo hned několik důvodů:- tímto cvičením předejte problémům s inkontinencí- zároveň vám pomůže tento problém odstranit - může vám pomoci otěhotnět a zdárně donosit miminko - zbaví vás bolestí zad a vytvaruje partie břišních svalů - upraví problémy s prostatou a zkvalitní erekci Tento trénink je tedy určen ženám i mužům, bez ohledu na věk. Posilování můžete také zkombinovat s některým aerobním tréninkem, který najdete v edici hejbejse nebo v kolekci Jaro 2011.Na DVD na vás čeká i bonus v podobě rozhovoru s PharmDr. Richardem Pflegrem na téma: "Bezlepkové výrobky". Zaměříme se na značku PENAM, která v současnosti uvádí na trh řadu nových, kvalitních, bezlepkových produktů.

Výrobce Hanka Kynychová

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hejbejse 12 - Břišní pekáč II. (DVD) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.