Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Hejbejse 4 - P-CLASS s posilovací gumou (DVD)

Hejbejse 4 - P-CLASS s posilovací gumou (DVD)

Cena:

139

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Hejbejse 4 - P-CLASS s posilovací gumou (DVD): Obsahem DVD HEJBEJSE 4., je cvičební program zvaný P-Class - posilování problémových partií s využitím posilovací gumy. Tento trénink je náročnější, než obsahuje trénink problémových partií, cviče...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem SEVT, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem SEVT popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Hejbejse 4 - P-CLASS s posilovací gumou (DVD) - popis

Obsahem DVD HEJBEJSE 4., je cvičební program zvaný P-Class - posilování problémových partií s využitím posilovací gumy. Tento trénink je náročnější, než obsahuje trénink problémových partií, cvičením váhou vlastního těla v HEJBEJSE 3. K vlastnímu cvičení potřebujete jeden pár posilovacích gum a podložku na cvičení. Nezapomeňte na sportovní obuv vhodnou do tělocvičny. Po společném rozehřátí nás čeká posilovací trénink násobený cvičením s posilovací gumou. V pohodě zvládnete jednoduché krokové variace s využitím kroků nízkého aerobiku. V choreografii nejsou žádné otáčky a poskoky. Na závěr cvičení se společně protáhneme.

Výrobce Hanka Kynychová

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hejbejse 4 - P-CLASS s posilovací gumou (DVD) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.