Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Hibernatus (pošetka) DVD (Hibernatus)

Hibernatus (pošetka) DVD (Hibernatus)

Cena produktu Hibernatus (pošetka) DVD (Hibernatus) není známa.

 

Popis produktu Hibernatus (pošetka) DVD (Hibernatus): Zmrazený dědeček otravuje rozhodně méně než živý. Francouzsko-dánská polární expedice objeví na nejsevernějším břehu Grónska tělo muže dokonale konzervovaného v ledovci. Je to nepochybně člen posá...  Více informací


Hibernatus (pošetka) DVD (Hibernatus) - popis

Zmrazený dědeček otravuje rozhodně méně než živý. Francouzsko-dánská polární expedice objeví na nejsevernějším břehu Grónska tělo muže dokonale konzervovaného v ledovci. Je to nepochybně člen posádky francouzské lodi, která zde ztroskotala roku 1905. Zmrzlé tělo je dopraveno do Francie, kde se podaří neznámého muže oživit. Pro bohatou rodinu Huberta de Tartas (Lousi de Funes) je tato událost jen senzací a dalším úspěchem vědy. Ovšem pouze do té chvíle, kdy se zjistí, že zmrzlý Hibernatus je vlastním dědečkem manaželky Huberta de Tartas. Hubert chce příbuzného ponechat vědě, ale jeho žena Edmée chce naopak dědečka vrátit rodině. Ale komu vlastně nyní patří rodinná továrna?

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hibernatus (pošetka) DVD (Hibernatus) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.