Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Hirošima - Město popela DVD

Hirošima - Město popela DVD

Cena:

59

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Hirošima - Město popela DVD: Míval jsem dům, než mi shořel. Teď vidím lépe na měsíc (japonské haiku). Jeden oslepující záblesk a slovo "život" zcela změnilo význam. Ale člověk je tvor neuvěřitelně houževnatý a má obrovskou vů...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Hirošima - Město popela DVD - popis

Míval jsem dům, než mi shořel. Teď vidím lépe na měsíc (japonské haiku). Jeden oslepující záblesk a slovo "život" zcela změnilo význam. Ale člověk je tvor neuvěřitelně houževnatý a má obrovskou vůli žít... Na základě skutečných příběhů a s využitím speciálních efektů film oživuje osobní zážitky Japonců, Evropanů a Američanů, kteří se 6. srpna 1945 nacházeli v japonské Hirošimě. Jejich osudy navždy změnila první atomová bomba znamenající konec II. světové války a počátek jaderného věku. Až 80.000 lid, tedy 30% populace Hirošimy, bylo zabito okamžitě, dalších 70.000 podlehlo svým zraněním a dlouhodobé následky trvají dodnes. V hlavní roli MAX VON SYDOW (Sedmá pečeť, Tři dny Kondora, Robin Hood).

Žánr Drama

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hirošima - Město popela DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.