Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Hodinový manžel / Manžel na hodinu - kolekce (2 DVD)

Hodinový manžel / Manžel na hodinu - kolekce (2 DVD)

Cena:

95

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Hodinový manžel / Manžel na hodinu - kolekce (2 DVD): Kolekce obsahuje DVD filmy: Hodinový manžel, Manžel na hodinu. Hodinový manželPříběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén. Ten jim jednoho dne jako nevyhovujíc...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Hodinový manžel / Manžel na hodinu - kolekce (2 DVD) - popis

Kolekce obsahuje DVD filmy: Hodinový manžel, Manžel na hodinu. Hodinový manželPříběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén. Ten jim jednoho dne jako nevyhovující vypustí hygiena a čtveřice se tak rázem ocitá doslova na dně... Z nedostatku příležitostí začnou podnikat jako „hodinoví manželé".Manžel na hodinuMilanův vztah k doktorce Elišce se slibně vyvíjí, a svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé „drobnosti" – Milan (B. Polívka) je stále ženatý s Jankou, se kterou se jaksi zapomněl rozvést! Kromě Milanových lapálií jsou tu ale další problémy - čtveřice kamarádů musí splnit poslední vůli a vykonávat činnost „hodinového manžela“, zachránit bazén a vytáhnout kamaráda Jakuba z depresí.

Výrobce Bohemia MP

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hodinový manžel / Manžel na hodinu - kolekce (2 DVD) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.