Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Hodiny zoufalství DVD (Desperate Hours)

Hodiny zoufalství DVD (Desperate Hours)

Cena produktu Hodiny zoufalství DVD (Desperate Hours) není známa.

 

Popis produktu Hodiny zoufalství DVD (Desperate Hours): HODINY ZOUFALSTVÍ = strhující zábava od začátku do konce.. Uprchlý vězeň Michael Bosworth (Mickey Rourke) naléhavě hledá úkryt a díky svému šaramantnímu úsměvu se dostane do pěkného domu Nory a Ti...  Více informací


Hodiny zoufalství DVD (Desperate Hours) - popis

HODINY ZOUFALSTVÍ = strhující zábava od začátku do konce.. Uprchlý vězeň Michael Bosworth (Mickey Rourke) naléhavě hledá úkryt a díky svému šaramantnímu úsměvu se dostane do pěkného domu Nory a Tima Cornellových (Mimi Rogers a Anthony Hopkins) se dvěma dětmi. Zatímco Bosworth čeká na příjezd své krásné právničky (Kelly Lynch), jeho úsměv brzy vystřídá vražedný vztek a Cornellovi se zoufale snaží bránit. Rodině Cornellových začíná šokující noc hrůzy a chladnokrevné vraždy. Nakonec se rodina dostává do situace, která je rozdělí ... nebo spojí jako nikdy předtím.

Žánr Thriller

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hodiny zoufalství DVD (Desperate Hours) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.