Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Hudbu složil, slova napsal DVD (Music and Lyrics)

Hudbu složil, slova napsal DVD (Music and Lyrics)

Cena produktu Hudbu složil, slova napsal DVD (Music and Lyrics) není známa.

 

Popis produktu Hudbu složil, slova napsal DVD (Music and Lyrics): DVD s papírovým rukávkem přes klasický obal bude k dispozici pouze do vyprodání skladových zásob výrobce. Po vyprodání zásob bude titul dále k dispozici pouze v normálním obalu za stejnou cenu. "L...  Více informací


Hudbu složil, slova napsal DVD (Music and Lyrics) - popis

DVD s papírovým rukávkem přes klasický obal bude k dispozici pouze do vyprodání skladových zásob výrobce. Po vyprodání zásob bude titul dále k dispozici pouze v normálním obalu za stejnou cenu. "Legrační i okouzlující. Mezi Hugh Grantem a Drew Barrymore to opravdu jiskří." Nejdřív jste hvězda, pak sláva vybledne...a pak jste Alex Fletcher. Když ho ta nejjasnější dětská hvězdička požádá, aby pro ní napsal píseň, skočí Alex po své poslední šanci na návrat do záře reflektorů. Problém je v tom, že Alex sice umí složit hudbu, ale jeho texty nestojí za moc. A tady do hry vstupuje milá, nadaná a trochu praštěná Sophie Fisher, která se původně přišla starat o Alexovi květiny. Spolu zjistí, že nejlepší způsob, jak složit perfektní love song, je zamilovat se. V hlavních rolích Hugh Grant, Drew Barrymore, režie Marc Lawrence (Láska s výstrahou) Hudbu složil, slova napsal je vtipná, tochu ztřeštěná komedie, která vám přinese spoustu hudby, ale především smíchu!

Žánr Komedie

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hudbu složil, slova napsal DVD (Music and Lyrics) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.