Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Jak porodit a nezbláznit se DVD

Jak porodit a nezbláznit se DVD

Cena:

95

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Jak porodit a nezbláznit se DVD: Jak porodit a nezbláznit se Komedie Jak porodit a nezbláznit se je humorným pohledem do života pěti párů v radostném očekávání. Televizní hvězda a fitness guru Jules (Cameron Diaz) a její partn...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu

Jak porodit a nezbláznit se DVD - popis

Jak porodit a nezbláznit se

Komedie Jak porodit a nezbláznit se je humorným pohledem do života pěti párů v radostném očekávání. Televizní hvězda a fitness guru Jules (Cameron Diaz) a její partner Evan (Matthew Morrison) přichází na to, že život ve světle reflektorů je absolutně nic proti těhotenství. Přemoudřelá dětská spisovatelka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svou vlastní medicínu, když s ní začnou mlátit hormony. Její manžel Gary (Ben Falcone) se snaží, aby ho nepřeválcoval vlastní otec alfa samec (Dennis Quaid), který čeká dvojčata se svou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kednrick) a Marco (Chace Crawford) se musí poprat s otázkou: Co dělat, když první těhotenství přijde dřív než první rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) se chystá na cestu přes celou zeměkouli, aby adoptovala dítě. Její muž Alex (Rodrigo Santoro) si tím nápadem není tak jistý a snaží se svou paniku zklidnit ve skupince zasloužilých otců, kde platí základní pravidlo: „Žádné odsuzování!“ Každému se přece někdy stane, že mu spadne dítě do záchodu nebo sní cigaretu, popřípadě vyzvedne z jeslí cizí dítě.

Specifikace titulu Jak porodit a nezbláznit se [DVD]
* Datum vydání: 09.11.2012 
* Formát nosiče: DVD 
* Obrazový formát: PAL 16:9 
* Natočeno v roce: 2012
* Délka: 01:31:00 
* Region: 2 
* Jazyk originálu: anglicky 
* Zvuk originálu: Dolby Digital 5.1 
* Zvuk český: Dolby Digital 5.1 
* Titulky české: Ano 
* Země (produkce): USA 

Žánr Romantické

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jak porodit a nezbláznit se DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.