Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Krvavý diamant (2 DVD) (Blood Diamond)

Krvavý diamant (2 DVD) (Blood Diamond)

Cena produktu Krvavý diamant (2 DVD) (Blood Diamond) není známa.

 

Popis produktu Krvavý diamant (2 DVD) (Blood Diamond): Bude tě stát vše... 5 nominací na Oscara Bývalý žoldák, nyní pašerák diamantů (Leonardo DiCaprio) a prostý rybář (Djimon Hounsou) se octnou uprostřed ohně občanské války v Sierra Leone roku 1999. ...  Více informací


Krvavý diamant (2 DVD) (Blood Diamond) - popis

Bude tě stát vše... 5 nominací na Oscara Bývalý žoldák, nyní pašerák diamantů (Leonardo DiCaprio) a prostý rybář (Djimon Hounsou) se octnou uprostřed ohně občanské války v Sierra Leone roku 1999. Dva muži spojí své síly v zoufalé misi: znovu získat vzácný růžový diamant nevyčíslitelné hodnoty a zachránit rybářova syna, kterého rebelové odvlekli a naučili zabíjet. Záběry krutého mučení a krveprolití střídá pohled na překrásné scenérie i válkou zpustošenou krajinu. Naléhavé a pohnuté dobrodružství v režii Edwarda Zwicka (Glory, Poslední samuraj) tvaruje napínavé lidské osudy i dechberoucí akci v moderní epos s hlubokým poselstvím. Zajímavost: Od režiséra filmů Glory a Poslední samuraj.

Žánr Thriller

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Krvavý diamant (2 DVD) (Blood Diamond) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.