Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Lego Friends: Kámošky napořád (DVD) - edice Lego filmy

Lego Friends: Kámošky napořád (DVD) - edice Lego filmy

Cena produktu Lego Friends: Kámošky napořád (DVD) - edice Le... není známa.

 

Popis produktu Lego Friends: Kámošky napořád (DVD) - edice Lego filmy: Ryzí přátelství v okouzlujícím světě popu. Do Heartlake City zavítá popová hvězda Livi a přátelství dívek čeká zkouška. Když Livin manažer ukradne pětici našich kamarádek jejich hit „Girlz“, je ča...  Více informací


Lego Friends: Kámošky napořád (DVD) - edice Lego filmy - popis

Ryzí přátelství v okouzlujícím světě popu. Do Heartlake City zavítá popová hvězda Livi a přátelství dívek čeká zkouška. Když Livin manažer ukradne pětici našich kamarádek jejich hit „Girlz“, je čas na rafinovaný plán. Dívky... Ryzí přátelství v okouzlujícím světě popu. Do Heartlake City zavítá popová hvězda Livi a přátelství dívek čeká zkouška. Když Livin manažer ukradne pětici našich kamarádek jejich hit „Girlz“, je čas na rafinovaný plán. Dívky se snaží povědět Livi pravdu o jejím nejnovějším singlu. Přitom zjistí, že sláva není všechno a že nejvzácnější věc na světě je přátelství.

Výrobce Magic Box

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lego Friends: Kámošky napořád (DVD) - edice Lego filmy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.