Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Mechanický pomeranč DVD (A Clockwork Orange)

Mechanický pomeranč DVD (A Clockwork Orange)

Cena:

199

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Mechanický pomeranč DVD (A Clockwork Orange): Dupající, úderný, plíživý, zpívající, stepující a násilnický chuligán Alex z Derby (Malcolm McDowell) si života užívá po svém, ale vždy na účet druhých. Jeho přeměna z amorálního pankáče v řádného...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Knihy Dobrovský, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Knihy Dobrovský popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

Mechanický pomeranč DVD (A Clockwork Orange) - popis

Dupající, úderný, plíživý, zpívající, stepující a násilnický chuligán Alex z Derby (Malcolm McDowell) si života užívá po svém, ale vždy na účet druhých. Jeho přeměna z amorálního pankáče v řádného občana s vymytým mozkem a zpět představuje dynamickou osu Kubrickovy šokující vize budoucnosti natočené podle románu Anthonyho Burgesse. Pomocí nezapomenutelných záběrů, překvapivých hudebních kontrapunktů a fascinující směsice jazyka, kterou mluví Alex a jeho přátelé, Kubrick formuje ohromující příběh o morálce. Po svém prvním uvedení, které vyvolalo masivní kontroverzní ohlas, film "A Clockwork Orange" získal ocenění newyorských filmových kritiků pro nejlepší snímek a za režii a byl nominován na čtyři ceny Akademie, včetně kategorie Nejlepší film. Toto umělecké dílo je tak silné, že nás neustále přitahuje, šokuje a drží ve svém sevření.

Žánr Drama

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mechanický pomeranč DVD (A Clockwork Orange) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.