Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Mexický kartel (Just Walking) DVD

Mexický kartel (Just Walking) DVD

Cena:

69

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Mexický kartel (Just Walking) DVD: Moc. Touha. Peníze. Aurora je ve vězení za nepodařenou loupež. Její komplice - Anu, Glorii a Palomu nechytili. Čtyři ženy, pro které život není zrovna snadný. Ana je prostitutka, která má ráda pen...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Mexický kartel (Just Walking) DVD - popis

Moc. Touha. Peníze. Aurora je ve vězení za nepodařenou loupež. Její komplice - Anu, Glorii a Palomu nechytili. Čtyři ženy, pro které život není zrovna snadný. Ana je prostitutka, která má ráda peníze. To je důvod, proč se stěhuje do Mexika a přijímá nabídku k sňatku od Félixe, nebezpečného a mocného mexického překupníka s drogami. Gloria přijíždí za Anou. Ta nyní pracuje v podniku, který patří Félixovi. Gloria zjistí, že Ana s despotickým mužem trpí. Obě ženy připraví odplatu. Všechno musí být dokonale provedeno, aby riskantní plán dokázal změnit jejich životy. S pomocí Palomy a Aurory, která již vyšla z vězení, se vydávají na cestu kruté pomsty?

Žánr Drama

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mexický kartel (Just Walking) DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.