Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Mise spravedlnosti 2 DVD (Martial Law 2)

Mise spravedlnosti 2 DVD (Martial Law 2)

Cena produktu Mise spravedlnosti 2 DVD (Martial Law 2) není známa.

 

Popis produktu Mise spravedlnosti 2 DVD (Martial Law 2): Speciální policejní oddíl se vrací, aby pomstil smrt kolegy a přítele. A stejně jako v jedničce jim bude dveře do světa zločinu otevírat asijské bojové umění. Billie a Sean, členové exkluzivního p...  Více informací


Mise spravedlnosti 2 DVD (Martial Law 2) - popis

Speciální policejní oddíl se vrací, aby pomstil smrt kolegy a přítele. A stejně jako v jedničce jim bude dveře do světa zločinu otevírat asijské bojové umění. Billie a Sean, členové exkluzivního policejního komanda, mají proti sobě tentokrát skutečně výjimečného protivníka. Musí se postavit gangsterovi, který pod elegantním zevnějškem skrývá cynickou a bezcitnou povahu zabijáka. Jeho ochranka je navíc složena z mistrů karate a zkorumpovaní policejní důstojníci jsou ochotni Billie a Seana kdykoli podrazit. Příběh, jehož kostra věrně kopíruje první díl, je svižně a zdařile podanou akční podívanou, která divákům nabízí především dlouhou řadu atraktivních soubojů kung-fu.

Žánr Válečné

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mise spravedlnosti 2 DVD (Martial Law 2) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.