Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Misery nechce zemřít DVD (Misery)

Misery nechce zemřít DVD (Misery)

Cena:

199

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Misery nechce zemřít DVD (Misery): MISERY NECHCE ZEMŘÍT. Paul Sheldon psal, aby se uživil. Teď píše, aby zůstal naživu. Spisovatel Paul Sheldon (James C&an) si nadokáže vzpomenout na oslepující vánici, která smetla jeho auto ze sil...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Misery nechce zemřít DVD (Misery) - popis

MISERY NECHCE ZEMŘÍT. Paul Sheldon psal, aby se uživil. Teď píše, aby zůstal naživu. Spisovatel Paul Sheldon (James C&an) si nadokáže vzpomenout na oslepující vánici, která smetla jeho auto ze silnice. Neví ani, jak se dostal z bezvědomí. Všechno, co si pamatuje je, že se probudil v domě Annie Wilkes (Kathy Bates) - fanatické obdivovatelky, která je celá bez sebe z toho, že se její oblíbený autor stal jejím osobním vězněm ... po zbytek života! MISERY NECHCE ZEMŘÍT vznikla podla knihy Stephena Kinga. Film MISERY NECHCE ZEMŘÍT získal OSCARA za Nejlepší herečka - Kathy Bates.

Žánr Thriller

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Misery nechce zemřít DVD (Misery) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.