Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Mulholland Drive (DVD) (papírový obal)

Mulholland Drive (DVD) (papírový obal)

Cena produktu Mulholland Drive (DVD) (papírový obal) není známa.

 

Popis produktu Mulholland Drive (DVD) (papírový obal): Začínající herečka Betty přijíždí do Hollywoodu plná dychtivých nadějí. Brzy však zjistí, že se pod blyštivou fasádou města iluzí skrývá temné tajemství. Jeho součástí je osamělý režisér Adam, her...  Více informací


Mulholland Drive (DVD) (papírový obal) - popis

Začínající herečka Betty přijíždí do Hollywoodu plná dychtivých nadějí. Brzy však zjistí, že se pod blyštivou fasádou města iluzí skrývá temné tajemství. Jeho součástí je osamělý režisér Adam, hereččina bytná i mladá... Začínající herečka Betty přijíždí do Hollywoodu plná dychtivých nadějí. Brzy však zjistí, že se pod blyštivou fasádou města iluzí skrývá temné tajemství. Jeho součástí je osamělý režisér Adam, hereččina bytná i mladá servírka Diana - a také k smrti vystrašená žena, která ztratila paměť po noční autonehodě na nedalekém Mulholland Drive. Nebezpečné pátrání po identitě nové známé pohlcuje Betty stále víc. Je klíčem k záhadě tmavomodrá krabice či podivný podnik Silenzio? Nebo muž vyprávějící nad kávou svůj podivný sen? Nebo snad samotná Betty?

Výrobce Filmhouse

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mulholland Drive (DVD) (papírový obal) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.