Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Návrat od řeky Kwai (pošetka) DVD (Return from the River Kwai)

Návrat od řeky Kwai (pošetka) DVD (Return from the River Kwai)

Cena:

49

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Návrat od řeky Kwai (pošetka) DVD (Return from the River Kwai): Poručík Crawford je zajat domorodci v oblasti mostu přes řeku Kwai a je předán do zajateckého tábora. Brzy poté Japonci rozhodnou o náhlém přesunu zajatců do džungle. Velitel jednoho z pracovních ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Návrat od řeky Kwai (pošetka) DVD (Return from the River Kwai) - popis

Poručík Crawford je zajat domorodci v oblasti mostu přes řeku Kwai a je předán do zajateckého tábora. Brzy poté Japonci rozhodnou o náhlém přesunu zajatců do džungle. Velitel jednoho z pracovních táborů je drsný poručík Tanaka, jehož tábor má být zrušen a zajatci dopraveni lodí do Japonska. Poté, co dorazí transport do Saigonu, se podaří Crawfordovi uprchnout a uloupit japonskou stíhačku. Nad mořem je však sestřelen a musí nouzově přistát. Ostatní zajatci vyplouvají na moře, které brázdí americké ponorky.

Žánr Válečné

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Návrat od řeky Kwai (pošetka) DVD (Return from the River Kwai) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.