Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Nedělní filmy pro pamětníky 1: Lída Baarová (2 DVD) (papírový obal)

Nedělní filmy pro pamětníky 1: Lída Baarová (2 DVD) (papírový obal)

Cena produktu Nedělní filmy pro pamětníky 1: Lída Baarová (2... není známa.

 

Popis produktu Nedělní filmy pro pamětníky 1: Lída Baarová (2 DVD) (papírový obal): Kolekce obsahuje 2 filmy s Lídou Baarovou: Dívka v modrém, Lelíček ve službách Sherlocka Holmesa. Dívka v modrémNotář dr. Karas vezme k sobě domů do úschovy obraz představující krásnou mladou dívk...  Více informací


Nedělní filmy pro pamětníky 1: Lída Baarová (2 DVD) (papírový obal) - popis

Kolekce obsahuje 2 filmy s Lídou Baarovou: Dívka v modrém, Lelíček ve službách Sherlocka Holmesa. Dívka v modrémNotář dr. Karas vezme k sobě domů do úschovy obraz představující krásnou mladou dívku. Je jí tak okouzlen, že k ní promlouvá a dokonce ji i políbí. K jeho úžasu dívka z obrazu vystoupí a nechce se do něj vrátit. Co si ale počne s opuštěným rámem a dívkou z masa a kostí.Lelíček ve službách Sherlocka HolmesaSherlock Holmes stojí opět před těžkou úlohou. Má najít dvojníka pro krále Fernanda XXIII., který by mu byl podoben jako vejce vejci a který by ho zastupoval zejména při vystupování na veřejnosti, kde je ohrožován útoky anarchistů. V českých novinách náhodou objeví fotografii muže, který jako by Fernandovi z oka vypadl. Oním mužem je František Lelíček, zadlužený až po krk a pronásledovaný věřiteli na každém kroku. Král Fernando se už nemůže dočkat svého dvojníka. Je to nešťastný, ustrašený tvor, který nosí drátěnou košili a spí v trezoru místo v posteli. Proto Lelíčka přivítá s velkou radostí, přenechá mu všechny vladařské povinnosti včetně mladé královny a odjede do ciziny. A Lelíček začne vládnout, samozřejmě po svém.

Výrobce Filmexport

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nedělní filmy pro pamětníky 1: Lída Baarová (2 DVD) (papírový obal) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.