Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Nedělní filmy pro pamětníky 2: Josef Kemr (2 DVD) (papírový obal)

Nedělní filmy pro pamětníky 2: Josef Kemr (2 DVD) (papírový obal)

Cena produktu Nedělní filmy pro pamětníky 2: Josef Kemr (2 D... není známa.

 

Popis produktu Nedělní filmy pro pamětníky 2: Josef Kemr (2 DVD) (papírový obal): Kolekce obsahuje 2 filmy s Josefem Kemrem: U nás v Mechově, Zaostřit prosím! U nás v MechověU nedalekého rybníka má vyrůst velké rekreační středisko. Místní podnikavci, v čele s Franckem Sehnalem,...  Více informací


Nedělní filmy pro pamětníky 2: Josef Kemr (2 DVD) (papírový obal) - popis

Kolekce obsahuje 2 filmy s Josefem Kemrem: U nás v Mechově, Zaostřit prosím! U nás v MechověU nedalekého rybníka má vyrůst velké rekreační středisko. Místní podnikavci, v čele s Franckem Sehnalem, začnou v tajnosti budovat lákadla pro budoucí rekreanty. Toto snažení naruší spatření úředního automobilu Tatra 603, které mezi podnikavci vyvolá paniku z možné revize z okresu a tak rychle zahlazují stopy své tajné činnosti. Ale tím špatné zprávy zdaleka nekončí.Zaostřit prosím!Filmová veselohra byla natočena na motivy satirických povídek Jiřího Marka. Film obsahuje tři příběhy, z nichž první vypráví o rychle skončené kariéře pana Přehršle, která byla vybudována pouze na falešné domněnce, že ví mnohé na ředitele závodu.Druhý příběh si na příkladu mladého básníka, který se snaží prosadit se svou sbírkou básní, bere na mušku postoj literárních kritiků.Třetí příběh nás zavede na stavbu, kde všichni čekají příjezd ředitele. Dojde však k záměně, díky níž ředitel nevidí vzorně připravený pořádek, ale naopak krutou realitu.Všechny tři příběhy jsou sice satirickým obrazem doby nedávno minulé, ale ani zdaleka vám nebudou připadat neznámé.

Výrobce Filmexport

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nedělní filmy pro pamětníky 2: Josef Kemr (2 DVD) (papírový obal) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.