Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Nedělní filmy pro pamětníky 5: Jiřina Bohdalová (2 DVD) (papírový obal)

Nedělní filmy pro pamětníky 5: Jiřina Bohdalová (2 DVD) (papírový obal)

Cena produktu Nedělní filmy pro pamětníky 5: Jiřina Bohdalov... není známa.

 

Popis produktu Nedělní filmy pro pamětníky 5: Jiřina Bohdalová (2 DVD) (papírový obal): Kolekce obsahuje 2 filmy s Jiřinou Bohdalovou: Král Králů, O medvědu Ondřejovi/Jak se Franta naučil bát. Král Králů Komedie vypráví o potížích montážníka pražské ČKD Aloise Králů, který na montáži...  Více informací


Nedělní filmy pro pamětníky 5: Jiřina Bohdalová (2 DVD) (papírový obal) - popis

Kolekce obsahuje 2 filmy s Jiřinou Bohdalovou: Král Králů, O medvědu Ondřejovi/Jak se Franta naučil bát. Král Králů Komedie vypráví o potížích montážníka pražské ČKD Aloise Králů, který na montáži v Orientě zachránil život králi Tamánského souostroví. Již dávno na příhodu zapomněl, když najednou obdrží zprávu, že jej umírající král jmenoval králem – regentem. Tamánského trůnu se však chce zmocnit příbuzný zemřelého krále. Lojza přijme královskou hodnost a dostane se tak do nejrůznějších situací a obtíží. O medvědu Ondřejovi O medvědu Ondřejovi: Princezna Blanka se tajně schází s myslivcem Ondřejem a odmítá všechny urozené nápadníky, které král na zámek pozval. Král už má rozmarů své dcery dost a zavře ji do věže. Pro nápadníky král vymyslí úkol - najít vchod do věže. Když Ondra potká medvědáře, napadne ho převléci se za medvěda. Jak se Franta naučil bát Neohrožený chasník Franta se nebál dvou dřevorubců, kteří z dlouhé chvíle straší pocestné. Přiznal se jim, že neví, co je to strach. Ti chasníka poslali do mlýna, ze kterého se kvůli strašidlům vystěhoval mlynář s dcerou Verunkou. Franta přespí ve mlýně a zbaví duchy kletby. Sám ale odchází, neboť poprvé pociťuje strach, že ho Verunka nebude chtít.

Výrobce Filmexport

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nedělní filmy pro pamětníky 5: Jiřina Bohdalová (2 DVD) (papírový obal) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.