Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Nedělní filmy pro pamětníky 6: Jiří Sovák (2 DVD) (papírový obal)

Nedělní filmy pro pamětníky 6: Jiří Sovák (2 DVD) (papírový obal)

Cena produktu Nedělní filmy pro pamětníky 6: Jiří Sovák (2 D... není známa.

 

Popis produktu Nedělní filmy pro pamětníky 6: Jiří Sovák (2 DVD) (papírový obal): Kolekce obsahuje 2 filmy s Jiřím Sovákem: Mezi námi zloději, Tanková brigáda. Mezi námi zlodějiTrojice propuštěných vězňů se rozhodne okrást zemědělské družstvo. Součástí plánu je, že dva z nich d...  Více informací


Nedělní filmy pro pamětníky 6: Jiří Sovák (2 DVD) (papírový obal) - popis

Kolekce obsahuje 2 filmy s Jiřím Sovákem: Mezi námi zloději, Tanková brigáda. Mezi námi zlodějiTrojice propuštěných vězňů se rozhodne okrást zemědělské družstvo. Součástí plánu je, že dva z nich do družstva vstoupí. Pak ale zjistí, že se dostali mezi ještě větší zloděje než jsou oni sami a družstvo je na mizině. Rozhodnou se, že se do roka musí družstevní pokladna naplnit tak, aby se jejich investice vyplatila.Tanková brigádaVýpravný válečný film mapuje nejobtížnější úseky bojové cesty 1. čs. samostatné tankové brigády, která se po boku Sovětské armády probojovala k československé hranici, účastnila se dukelské operace, obtížným zimním postupem přešla územím Slovenska a úspěšně se podílela na osvobození Ostravy. Přes značnou tendenčnost poplatnou době svého vzniku film nabízí perfektně zpracované bojové scény a dnes již unikátní pohled na autentickou bojovou techniku.

Výrobce Filmexport

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nedělní filmy pro pamětníky 6: Jiří Sovák (2 DVD) (papírový obal) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.