Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Nejdelší den (DVD)

Nejdelší den (DVD)

Cena produktu Nejdelší den (DVD) není známa.

 

Popis produktu Nejdelší den (DVD): Skvělé mezinárodní herecké obsazení a příběh vyprávěný z perspektivy obou znepřátelených stran přináší fascinující podívanou na jednu z největších bitev v historii a s klidem se řadí mezi nejlepší...  Více informací


Nejdelší den (DVD) - popis

Skvělé mezinárodní herecké obsazení a příběh vyprávěný z perspektivy obou znepřátelených stran přináší fascinující podívanou na jednu z největších bitev v historii a s klidem se řadí mezi nejlepší hollywoodské válečné filmy. Nejdelší den přináší živou rekonstrukci událostí ze 6. června 1944, kdy se spojenci vylodili ve Francii a předznamenali tím začátek konce nacistické nadvlády nad Evropou. Skvělé mezinárodní herecké obsazení a příběh vyprávěný z perspektivy obou znepřátelených stran přináší fascinující podívanou na jednu z největších bitev v historii a s klidem se řadí mezi nejlepší hollywoodské válečné filmy.

Výrobce Dovoz

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nejdelší den (DVD) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.