Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Nejmenší světýlko DVD

Nejmenší světýlko DVD

Cena produktu Nejmenší světýlko DVD není známa.

 

Popis produktu Nejmenší světýlko DVD: Tento hřejivý pohádkový příběh, jejž si bezpochyby zamilují malí i velcí nejen ve vánočním čase, vypráví o období po skončení 2. světové války a dvou nezapomenutelných kamarádech. Je to kouzelný p...  Více informací


Nejmenší světýlko DVD - popis

Tento hřejivý pohádkový příběh, jejž si bezpochyby zamilují malí i velcí nejen ve vánočním čase, vypráví o období po skončení 2. světové války a dvou nezapomenutelných kamarádech. Je to kouzelný příběh o opuštěné a vystrašené vánoční žárovce, kterou někdo vyhodil, a o osmiletém chlapci, který ji najde a vezme si ji domů. Rozbitá žárovka je k ničemu a nemá pro nikoho žádnou cenu, až na malého Timothyho, jenž rozumí jejímu toužebnému přání znovu se rozzářit. Chlapcova víra je natolik silná, že jednoho dne, když v celém městě dojde během sněhové bouře k výpadku proudu, maličké světélko, se navzdory osudu i vlastním pochybám opravdu rozzáří, aby posvítilo na cestu těm, kteří jeho světlo vidí.

Žánr Animované

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nejmenší světýlko DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.