Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Nejrychlejší DVD

Nejrychlejší DVD

Cena produktu Nejrychlejší DVD není známa.

 

Popis produktu Nejrychlejší DVD: Nejrychlejší Cenami ověnčený režisér Mark Neale uvádí film Nejrychlejší, velkolepý a adrenalinem nabitý celovečerní dokument, který vás zavede do zákulisí světa MotoGP. Strhující dokument s kom...  Více informací


Nejrychlejší DVD - popis

Nejrychlejší

Cenami ověnčený režisér Mark Neale uvádí film Nejrychlejší, velkolepý a adrenalinem nabitý celovečerní dokument, který vás zavede do zákulisí světa MotoGP. Strhující dokument s komentářem Ewana McGregora přináší vzrušení, nečekané zvraty, odhodlání i odvahu, kterou si tento sport od svých hvězd žádá. Film prostřednictvím výjimečných zákulisních návštěv, neobvyklých úhlů pohledů a rozhovorů nabízí skutečný filmový zážitek, který mapuje vzrušující výhry, zdrcující prohry, nebezpečné karamboly i velkolepé návraty včetně toho, kdy se Valentino Rossi objevil na závodní dráze jen 41 dní po nehodě, při níž si vážně poranil nohu.

Ve filmu se objeví Valentino Rossi, Jorge Lorenzo, Ben Spies, Dani Pedrosa, Marco Simoncelli, Casey Stoner a mnozí další.

Specifikace titulu Nejrychlejší [DVD]
* Datum vydání: 08.08.2012 
* Formát nosiče: DVD 
* Obrazový formát: PAL 16:9, 1,78:1 
* Natočeno v roce: 2011
* Délka: 01:51:00 
* Region: 2 
* Jazyk originálu: anglicky 
* Zvuk originálu: Dolby Digital 5.1 
* Zvuk český: Dolby Digital 5.1 
* Titulky české: Ano 
* Bonusy: Souboj bratrů; Žlutá; Lauren Vicker v roli průvodce MotoGP; Save!; Zákony fyziky; Furusawa, Rossi & M1;Jezdci pro zdraví 
* Země (produkce): USA 

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nejrychlejší DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.