Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Nezastavitelný (Unstoppable) DVD

Nezastavitelný (Unstoppable) DVD

Cena produktu Nezastavitelný (Unstoppable) DVD není známa.

 

Popis produktu Nezastavitelný (Unstoppable) DVD: Připravte se na životní jízdu s držitelem Oscara? Denzelem Washingtonem a Chrisem Pinem (Star Trek) v hlavních rolích nejúchvatnějšího akčního thrilleru roku! Nezastavitelný vlak plný smrtících to...  Více informací


Nezastavitelný (Unstoppable) DVD - popis

Připravte se na životní jízdu s držitelem Oscara? Denzelem Washingtonem a Chrisem Pinem (Star Trek) v hlavních rolích nejúchvatnějšího akčního thrilleru roku! Nezastavitelný vlak plný smrtících toxických chemikálií se řítí na město a jediní dva muži ho dokážou zkrotit: zkušený inženýr (Washington) a mladý průvodčí (Pine). Tisíce lidských životů visí na vlásku, zatímco se tito obyčejní hrdinové pokouší dostihnout milion tun valícího se železa a zabránit tak katastrofě epických rozměrů. Režie filmu se ujal vizionářský režisér Tony Scott (Muž v ohni). Příběh inspirovaný aktuálními událostmi nabízí vzrušení a napětí, které je živelné, vytrvalé?NEZASTAVITELNÉ!

Žánr Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nezastavitelný (Unstoppable) DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.