Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Odkaz Feng Shui – Léčba prostorem DVD

Odkaz Feng Shui – Léčba prostorem DVD

Cena produktu Odkaz Feng Shui – Léčba prostorem DVD není známa.

 

Popis produktu Odkaz Feng Shui – Léčba prostorem DVD: Odkaz Feng Shui – Léčba prostorem Moderní architektura stále častěji uplatňuje poznatky této staré metody v nejnovějších stavbách pro soukromé i obchodní účely. Studium této metody je poměrně ...  Více informací


Odkaz Feng Shui – Léčba prostorem DVD - popis

Odkaz Feng Shui – Léčba prostorem

Moderní architektura stále častěji uplatňuje poznatky této staré metody v nejnovějších stavbách pro soukromé i obchodní účely. Studium této metody je poměrně rozsáhlé, ale některé jednoduché a základní poznatky lze uplatnit ihned i bez hlubšího studia. Výsledky těchto úprav jsou neobyčejné a mohou zásadním způsobem upravit vztahy v rodině, zdraví, ale zejména pocit osobní stability, rovnováhy a vnitřní harmonie.

Na DVD nás populární manželé Černákovi seznámí se základnímu principy Feng Shui a provedou nás jednotlivými místnostmi domu nebo bytu. V každé místnosti nám poradí, jak z hlediska Feng Shui tyto prostory působí, na co si dát pozor, jak místnosti ideálně vybavovat a jak propojit zamýšlený účel s našimi skutečným potřebami. Zjistíme, že někdy stačí přemístit nábytek, doplnit interiér drobnostmi, ale také, že někdy je zapotřebí zásahu zásadnějšího nebo komplexnějšího.

Manželé Černákovi

Studiu a práci s energiemi se věnují přes deset let. Feng Shui, čínskou kosmologii, klasickou a tradiční čínskou medicínu, I-Ťing a tajné umění HAM YU studovali ve škole Cesta Bílého Jeřába paní Evy Joachimové, přední české odbornice na čínskou kosmologii, Feng Shui a medicínu. Dále Studovali několik různých směrů jako např. meditace, západní astrologie, numerologie, Tarot, kyvadlo, Reiki (Ing. Jiří Černák je Mistr Reiki), harmonická cvičení Qi Gong, Pět Tibeťanů, geomantie a další.

Specifikace titulu Odkaz Feng Shui – Léčba prostorem [DVD]
* Datum vydání: 05.11.2012 
* Formát nosiče: DVD 
* Obrazový formát: PAL 16:9 
* Natočeno v roce: 2012
* Délka: 00:58:00 
* Region: 2 
* Zvuk český: Dolby Digital 2.0 (Stereo) 
* Země (produkce): ČR 

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Odkaz Feng Shui – Léčba prostorem DVD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.