Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Ohledně minulé noci (DVD)

Ohledně minulé noci (DVD)

Cena:

229

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Ohledně minulé noci (DVD): Danny a Bernie jsou nejlepšími přáteli, kteří se věnují pouze baseballu, ženám a vysedávání v hospodě. Jednoho dne se však Danny v baru seznámí s úspěšnou Debbie, se kterou stráví noc. Přestože do...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DVDpremiery.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DVDpremiery.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Ohledně minulé noci (DVD) - popis

Danny a Bernie jsou nejlepšími přáteli, kteří se věnují pouze baseballu, ženám a vysedávání v hospodě. Jednoho dne se však Danny v baru seznámí s úspěšnou Debbie, se kterou stráví noc. Přestože dosud vyznával heslo, že s žádnou... Danny a Bernie jsou nejlepšími přáteli, kteří se věnují pouze baseballu, ženám a vysedávání v hospodě. Jednoho dne se však Danny v baru seznámí s úspěšnou Debbie, se kterou stráví noc. Přestože dosud vyznával heslo, že s žádnou ženou nenaváže trvalejší vztah, krásná Debbie hodnoty jeho dosavadního života zcela změní. Dokáže Danny navázat skutečný milostný vztah a vydržet v něm? A jak zareagují přátelé obou mladých lidí? Bernie usiluje Dannyho rozmluvit, a ani Debbiina nejlepší kamarádka, životem zklamaná Joan, osamělá učitelka v mateřské školce není nadšená - podle ní - neperspektivním vztahem se sukničkářem a darmošlapovi Dannym.

Výrobce Dovoz

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ohledně minulé noci (DVD) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.