Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Okno do dvora DVD (Rear Window)

Okno do dvora DVD (Rear Window)

Cena produktu Okno do dvora DVD (Rear Window) není známa.

 

Popis produktu Okno do dvora DVD (Rear Window): Snad žádný z Hitchcockových filmů není větším důkazem o jeho filmovém mistrovství a citu pro napětí než právě OKNO DO DVORA. Fotograf J. B. Jeff Jeffries (James Stewart) je kvůli zlomené noze odká...  Více informací


Okno do dvora DVD (Rear Window) - popis

Snad žádný z Hitchcockových filmů není větším důkazem o jeho filmovém mistrovství a citu pro napětí než právě OKNO DO DVORA. Fotograf J. B. Jeff Jeffries (James Stewart) je kvůli zlomené noze odkázán na kolečkové křeslo. Jeho společníkem se v dlouhých chvílích stane OKNO vedoucí přímo DO DVORA, odkud má Jeff výhled do bytů svých sousedů. Sledování osudů nájemníků z protějšího domu ho pohltí natolik, že začne podezřívat jednoho z nich z vraždy své manželky. Jeffries se spolu se svou elegantní přítelkyní (Grace Kelly) pustí do odhalování zapeklitě složitého řetězce událostí ... Událostí vedoucích k senzačnímu a strhujícímu konci.

Žánr Krimi

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Okno do dvora DVD (Rear Window) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.