Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > DVD a Blu-ray filmy > DVD filmy >

Piti piti pa (pošetka) DVD (L' Homme orchestre)

Piti piti pa (pošetka) DVD (L' Homme orchestre)

Cena produktu Piti piti pa (pošetka) DVD (L' Homme orchestre) není známa.

 

Popis produktu Piti piti pa (pošetka) DVD (L' Homme orchestre): Dívčí taneční skupina pod vedením slavného manažera a choreografa Evanse slaví úspěchy po celém světě. Uhlídat tento rej krasavic je pro Evanse úkol vskutku heroický. Snad proto u něj platí cosi o...  Více informací


Piti piti pa (pošetka) DVD (L' Homme orchestre) - popis

Dívčí taneční skupina pod vedením slavného manažera a choreografa Evanse slaví úspěchy po celém světě. Uhlídat tento rej krasavic je pro Evanse úkol vskutku heroický. Snad proto u něj platí cosi o tom, že účel světí prostředky. Musí totiž udržet nejen profesionální kázeň, ale především i kázeň morální. Muži, to je hlavně SEX - VZTAH - MANŽELSTVÍ - DÍTĚ. Většina z toho pak pro dívku znamená konec taneční kariéry. Pro Evanse to znamená hledání nové tanečnice a pro soubor narušení disciplíny. O to větší zděšení mezi všemi zavládne, když uprostřed úspěšného turné najde ve svém pokoji nemluvně. Je třeba zachovat chladnou hlavu a udržet si autoritu. Jedna z nejoblíbenějších komedií.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Piti piti pa (pošetka) DVD (L' Homme orchestre) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Blu-ray filmy.